NEBOSH Working with Wellbeing

POKAŻEMY CI JAK ZADBAĆ O DOBROSTAN PRACOWNIKÓW

NEBOSH Working with Wellbeing

Working with Wellbeing ( Praca z Dobrostanem) to kwalifikacja na poziomie wstępnym, która dotyczy dobrego samopoczucia w miejscu pracy zarówno na poziomie indywidualnym, jak i organizacyjnym. Kwalifikacja przeznaczona jest dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć dobrostan w miejscu pracy i czynniki, które na nie wpływają. Podczas wykładu prowadzący przekaże wiedzę potrzebą do zrozumienia wymagań pozytywnego wpływu i oceny poziomu dobrostanu w miejscu pracy.

W całości ONLINE

Szkolenie i egzamin będą odbywały się na żywo przez aplikację Zoom:

  • Kurs z wykładowcą: 6 godzin
  • Egzamin: 1 godzina
  • Łączny czas: 7 godzin

Korzyści dla Ciebie

Ukończenie kwalifikacji pomoże ci:

  • zrozumieć, czym jest dobrostan i dlaczego ma znaczenie;
  • zrozumieć, w jaki sposób można poprawić samopoczucie (w tym skorzystać z „drzewa dobrego samopoczucia” NEBOSH); oraz
  • być w stanie interweniować w celu poprawy samopoczucia w miejscu pracy.

Uzyskanie Certyfikatu

Egzamin nie powinien trwać dłużej niż 60 minut. Jest to praca samodzielna a etapy są następujące:

Część 1: Refleksja na temat organizacji mocne i słabe strony
Część 2: Plan interwencji, uzasadnienie, i ocena

Twoja praca musi zostać przekazana prowadzącemu. Po kursie praca zostaną oceniona a ty w ciągu 24 dni otrzymasz informacje zwrotną z oceną.

Tutor

Barbara Makowska

Chief Wellbeing Officer, Happiness manager.

Od ponad 15 lat działa w branży BHP w branży budowlanej, motoryzacyjnej i chemicznej, od niezależnego specjalisty, przez kierownika BHP, po doradcę BHP Grupy w Europie.

Barbara jest certyfikowanym i aktywnym trenerem mentalnym i trenerem umiejętności miękkich z ponad 11-letnim doświadczeniem

„Trzeba się rozwijać. Wiedza, którą zdobywasz to zawsze plus, nawet jeśli nie przyda Ci się za tydzień czy rok, nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda…”

Barbara Makowska

Jak dołączyć do Kursu NEBOSH WEL?

Jeśli chcesz dołączyć do kursu NEBOSH WEL wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej:

Step 1

Booking Form/ Formularz zapisu

Uzupełnij, podpisz i wyślij do nas skan(lub wyraźne zdjęcia) formularza zapisu na adres biuro@newhse.pl

WAŻNE: Wpisz swój prywatny adres e-mail w formularzu! Zapory firmowe nie zawsze przepuszczają maile od NEBOSH

Step 2

Zakup Kurs

Wykonaj opłaty za kurs i egzamin zgodnie z informacją dostępną na stronie.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń lub napisz do naszego zespołu 🙂

Jeśli chcesz zapłacić w ratach lub Twoja firma płaci za kurs napisz na biuro@newhse.pl w celu ustalenia szczegółów płatności

Step 3

DOŁĄCZ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

Otrzymasz link do platformy e-lerningowej z całym szkoleniem, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

Price

NEBOSH Working with Wellbeing

PLN1870,00
zawiera 23% VAT

Price included:

  • Interaktywne wirtualne warsztaty w czasie rzeczywistym
  • Kurs prowadzony przez wykładowcę, 1 dzień
  • Koszt egzaminu
Dołącz teraz

Daty kursu

Data kursu Egzamin
14 Maj 2024 w dniu kursu
17 Wrzesień 2024
19 Listopad 2024

Dobrostan pracownika według NEBOSH

Dobrostan pracowników to pojęcie ogólne, obejmujące różne aspekty życia zawodowego. Na kursie dowiesz się, czym jest drzewo dobrego samopoczucia NEBOSH. To pojęcie obejmujące sześć kluczowych obszarów dobrego samopoczucia pracowników w miejscu pracy. W jego skład wchodzą: interakcje, ćwiczenia, uważność, odżywianie, życzliwość i uczenie się. Podczas jednodniowej kwalifikacji NEBOSH Working with Wellbeing zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci skutecznie i aktywnie wpływać na dobre samopoczucie pracowników. Stanowią one wynik licznych badań i doświadczeń przodujących organizacji i ekspertów branży HR i innych gałęzi biznesu. Dzięki temu nasi kursanci mogą podejmować i wdrażać inicjatywy, które są bardzo efektywne.

Dla kogo jest kurs NEBOSH Working with Wellbeing?

Kwalifikacja NEBOSH Working with Wellbeing jest polecana dla specjalistów HR, ekspertów z zakresu BHP oraz osób pełniących obowiązki związane z zarządzaniem ludźmi. Ukończenie szkolenia jest też dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców zainteresowanych wprowadzeniem zmian w organizacji firmy w taki sposób, by lepiej zadbać o samopoczucie w pracy swego zespołu.

Czego nauczysz się na kursie?

Opierając się na badaniach i najlepszych praktykach specjalistów, NEBOSH Working with Wellbeing zapewnia holistyczne podejście do zagadnienia dobrostanu pracownika. Wiedza zdobyta na kursie jest przydatna dla firm działających w każdym sektorze i dowolnym miejscu na świecie.

Podczas zajęć kursanci dowiadują się m.in., czym dokładnie jest „dobre samopoczucie” i dlaczego ma tak duże znaczenie. Poznają korzyści płynące z osiągnięcia dobrego samopoczucia u pracowników – dobywają wiedzę na temat różnych czynników, które mogą pozytywnie bądź negatywnie wpływać na samopoczucie, a także inicjatyw, które mogą je poprawiać. Dowiadują się też, jak prawidłowo mierzyć skuteczność inicjatyw służących poprawie dobrostanu pracowników. Na zakończenie uczą się opracowywać plan inicjatyw, które posłużą do zwiększenia dobrostanu pracowników. Dzięki temu zyskują praktyczne narzędzie do natychmiastowego wdrożenia w miejscu pracy, co przekłada się na szybko widoczne korzyści dla pracowników.

Udział w kursie pozwoli Ci zdobyć solidną i przede wszystkim skuteczną wiedzę, a także pewność siebie, która jest niezbędna do pozytywnego wpływania na samopoczucie zespołu.

Dobre samopoczucie w pracy – dlaczego jest tak ważne?

Firmy coraz skuteczniej troszczą się o potrzeby pracowników, koncentrując się na ich ogólnym dobrostanie. Badania pokazują, że organizacje wdrażające inicjatywy na rzecz dobrostanu pracowniczego mogą uzyskać wiele korzyści. To rozwiązanie pożyteczne zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Firmy przywiązujące wagę do dobrostanu pracowników doświadczają mniejszej rotacji, dostrzegają wyższy poziom zaangażowania i wydajności personelu oraz łatwiej przyciągają talenty. Pracownicy z kolei czują się bardziej docenieni, a przez to zadowoleni w miejscu pracy. Dzięki temu czują się mocniej związani z organizacją i rzadziej rezygnują z pracy. Ponadto dbałość o dobrostan pracowniczy prowadzi do mniejszej liczby urazów i wypadków.