NEBOSH IIRSM Certificate
in Managing Risk

Zarządzanie Ryzykiem - Szkolenie

NEBOSH IIRSM Certificate in Managing Risk
(Zarządzanie Ryzykiem)

Certyfikat NEBOSH IIRSM w zarządzaniu ryzykiem to doskonały wybór dla każdego, kto chce identyfikować, oceniać i zarządzać ryzykiem organizacyjnym oraz zrozumieć wpływ ryzyka na zarządzenie.

Jest to szczególnie istotne dla specjalistów ds. zarządzania bezpieczeństwem czy samym ryzykiem, którzy chcą uzyskać spojrzenie na ryzyko wykraczające poza specjalizację, taką jak BHP, jakość czy ciągłość biznesowa.

Kurs w swojej wstępnej fazie dostępny jest w formie e-learningu, co oznacza, że możesz go ukończyć w dogodnym dla siebie czasie, miejscu i tempie. Opcja nauki w klasie będzie dostępna jeszcze w tym roku.

Kurs e-learningowy zapewnia kompleksowy przegląd ryzyka biznesowego i przekazuję wiedzę na temat:

 • zasad związanych z ryzykiem i zarządzaniem ryzykiem
 • procesu i ram zarządzania ryzykiem opartym na normie ISO 31000
 • związku między psychologią a podejmowaniem decyzji
 • jak analizować środowisko, w którym działa organizacja, identyfikując potencjalne zagrożenia i szanse
 • związku między zarządzaniem ryzykiem, ciągłością biznesową, zarządzaniem kryzysowym i odpornością organizacji.

Treść jest wyjaśniona bardziej szczegółowo w broszurze którą można pobrać z poniższej sekcji .

W całości ONLINE

Kurs i egzamin odbywa się za pośrednictwem platformy eLearningowej na Twoim komputerze:

 • Czas nauki na platformie: około 28 godzin
 • Czas samokształcenia: około 8 godzin
 • Łączny czas:  37 godzin

Korzyści dla Ciebie

Kurs e-learningowy zapewnia kompleksowe podejście do pojęcia „Ryzyka”. Ukończenie kursu pomaga w:

 • Zrozumienie zasad zarządzania ryzykiem
 • Odnalezieniu źródła ryzyka i określeniu ważności dostępnych informacji
 • Zrozumieniu wpływu psychologii na podejmowanie decyzji
 • Zastosowaniu skutecznego procesu zarządzania ryzykiem
 • zrozumieć jak zintegrować ramy zarządzania ryzykiem w swojej organizacji

Uzyskanie Certyfikatu

Aby uzyskać certyfikat należy zdobyć  80% z egzaminu, który będzie dostępny na platformie. Certyfikat będziesz mógł wydrukować bezpośrednio z pliku otrzymanego od NEBOSH.

Zarządzanie ryzykiem szkolenie – dlaczego jest dziś tak ważne?

W ostatnich dziesięcioleciach byliśmy świadkami szeregu zdarzeń, w których błędy w zarządzaniu ryzykiem w znacznym stopniu wpłynęły na reputację, wiarygodność czy sytuację finansową wielu organizacji. Niektóre niewłaściwe decyzje i niedopatrzenia doprowadziły nawet do upadku dużych firm.

czytaj więcej

Dziś organizacje, które odnoszą sukcesy, dbają o zarządzanie ryzykiem we wszystkich obszarach swojej działalności. Opierają swój rozwój na wiedzy specjalistów. Trzeba jednak podkreślić, że doświadczonych ekspertów nie ma na rynku zbyt wielu. Dlatego coraz szerszą popularnością cieszą się takie rozwiązania, jak kurs zarządzania ryzykiem (NEBOSH IIRSM). Dzięki profesjonalnemu szkoleniu można poszerzyć swoje kompetencje i wdrożyć w życie działania, ograniczające prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzeń, które mogłyby negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie danej organizacji lub bezpieczeństwo pracowników.

Certyfikowany kurs zarządzania ryzykiem NEBOSH IIRSM – dla kogo to dobry wybór?

Szkolenie z zarządzania ryzykiem (NEBOSH IIRSM) będzie szczególnie korzystne dla wszystkich osób, które w firmie są zaangażowane w kształtowanie strategii redukcji ryzyka, a także ponoszą odpowiedzialność za ryzyko w swoich organizacjach lub obszarach organizacji. Kurs mogą więc wybrać menedżerowie, liderzy zespołów, dyrektorzy czy np. kadra BHP. Wszyscy, którzy rozwijają swoją karierę w zarządzaniu w dowolnej organizacji, zyskają na zrozumieniu zagrożeń i poznaniu sposobów na radzenie sobie z nimi lub towarzyszącemu im ryzyku.

NEBOSH IIRSM certyfikat to także duży atut dla osób, które dopiero zaczynają swoją zawodową drogę lub chcą się przebranżowić. Dzięki szkoleniu każdy może podnieść swoje kwalifikacje w dynamicznie rozwijającym się i coraz ważniejszym dla wielu organizacji obszarze jakim jest zarządzanie ryzykiem.

Umiejętności zdobyte podczas kursu zarządzanie ryzykiem NEBOSH są cenione w firmach na całym świecie. Otrzymany certyfikat to istotna przewaga nad innymi kandydatami, a także solidna karta przetargowa np. podczas negocjowania swojego wynagrodzenia.

Zarządzanie ryzykiem kurs NEBOSH IIRSM – co warto wiedzieć o szkoleniu?

Szkolenie zarządzanie ryzykiem NEBOSH IIRSM obejmuje trzy główne obszary, do których zaliczamy: zasady zarządzania ryzykiem, proces zarządzania ryzykiem oraz ramy zarządzania ryzykiem, oparte o odpowiednie normy np. ISO 31000. Każda osoba, która ukończy kurs, efektywniej zabezpieczy pracowników przed niespodziewanymi zdarzeniami, a także ograniczy negatywny wpływ sytuacji kryzysowych na funkcjonowanie firmy i jej wizerunek.

Dodatkowo kurs wskazuje jak możemy zarządzać ryzykiem w organizacji, wskazuje wiele przykładów sytuacji w których dokonujemy wyboru, akceptacji lub dalszych działań wobec konkretnego ryzyka. Nad przygotowaniem szkolenia pracowali doświadczeni eksperci, którzy wiedzę w nim zawartą oparli o lata zawodowych doświadczeń, zgromadzonych podczas pracy w przeróżnych organizacjach.

Warto podkreślić, że dzięki wygodnej w użyciu formie e-learningowej, kurs zarządzania ryzykiem można ukończyć w dowolnym miejscu i czasie. Całość realizowana jest online, a materiały zostały przygotowane w taki sposób, by były czytelne na każdym urządzeniu. Na przeprowadzenie szkolenia warto zarezerwować ok. 37 godzin. Po ukończeniu egzaminu z pozytywnym wynikiem otrzymuje się wartościowy certyfikat w wersji cyfrowej.

Jak dołączyć do Kursu NEBOSH IIRSM?

Jeśli chcesz dołączyć do kursu NEBOSH IIRSM  wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej:

Step 1

Booking Form/ Formularz zapisu

Uzupełnij i wyślij do nas formularz zapisu który znajdziesz poniżej

WAŻNE: Wpisz swój prywatny adres e-mail w formularzu! Zapory firmowe nie zawsze przepuszczają maile od NEBOSH

Step 2

Zakup Kurs

Po zapisaniu się na kurs, na swój mail otrzymasz dane do opłaty. Płatności możesz dokonać również, zakupując kurs w naszym sklepie.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń lub napisz do naszego zespołu 🙂

Jeśli chcesz zapłacić w ratach lub Twoja firma płaci za kurs napisz na biuro@newhse.pl w celu ustalenia szczegółów płatności

Step 3

DOŁĄCZ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

W ciągu 10 dni roboczych, od dokonania opłaty, otrzymasz link do platformy e-lerningowej z całym szkoleniem, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

Price

NEBOSH IIRSM Certificate in Managing Risk

PLN3370,00
zawiera 23% VAT

Cena zawiera:

 • Kurs w formie eLearningu,
 • certyfikat
 • 2 podejścia do egzaminu końcowego
Dołącz teraz

Daty szkolenia

Data szkolenia Data rejestracji Egzamin
w każdym momencie w każdym momencie na platformie eLearningowej