NEBOSH HSE Certificate in Health and Safety Leadership Excellence

Przywództwo w zakresie bezpieczeństwa

Zapraszamy do rejestracji na kurs NEBOSH HSE!

Price

NEBOSH HSE Certificate in Health and Safety Leadership Excellence

PLN1870,00
(zawiera VAT 23%)

Cena zawiera:

 • Interaktywne wirtualne warsztaty w czasie rzeczywistym
 • Kurs prowadzony przez wykładowcę, 1 dzień z egzaminem
 • Koszt egzaminu
  Opłata egzaminacyjna (57 GBP) jest przekazywana bezpośrednio do NEBOSH.
Kliknij i Zapisz się

NEBOSH HSE Certificate in Health and Safety Leadership Excellence

NEBOSH i brytyjski urząd ds. bezpieczeństwa i higieny pracy (Health and Safety Executive) (HSE) połączyły siły, aby opracować jednodniowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla starszych liderów, dyrektorów biznesu lub osób aspirujących na tego typu stanowiska. Interaktywna, nakłaniająca do myślenia treść pokazuje, w jaki sposób liderzy mogą wpływać na wyniki i kulturę BHP poprzez swoje działania i zachowania.

Przywództwo w bezpieczeństwie – dlaczego warto zdecydować się na szkolenie?

Kurs HSE Health and Safety Leadership dla liderów koncentruje się na kompleksowym rozszerzeniu kompetencji w zakresie bezpieczeństwa w organizacji. Uczestnicząc w szkoleniu, poznasz rozwiązania, które ułatwią m.in. budowanie i promowanie wśród pracowników wizji realizowania zawodowych obowiązków z ograniczeniem ryzyka wystąpienia zdarzeń, tworzących zagrożenia w danym środowisku pracy. Szkolenie NEBOSH HSE Health and Safety Leadership uczy również jak elastycznie dopasowywać się do zaistniałych sytuacji, które style przywództwa stosować na co dzień oraz w jaki sposób promować pozytywne postawy, budować relacje i zachęcać pracowników do doskonalenia się, a także wdrażania innowacji w zakresie bezpieczeństwa.

czytaj więcej

Szkolenie HSE Health and Safety Leadership zostało zaprojektowane w taki sposób, by efektywnie zwiększyć świadomość tego, w jaki sposób nasze zachowania, ale także zachowania naszych pracowników, umiejętności, postawy, wiedza i decyzje mogą wpływać na poziom bezpieczeństwa w organizacji. Jeśli jesteś liderem w zespole pracowników, dyrektorem, menedżerem wyższego szczebla lub chcesz znacznie podnieść swoje kompetencje, by awansować na wyższe stanowisko bądź rozpocząć nową ścieżkę kariery, certyfikat NEBOSH HSE Health and Safety Leadership będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem. Zdobytą wiedzę z łatwością wykorzystasz podczas wypełniania codziennych obowiązków zawodowych. Dostrzeżesz pozytywne efekty kursu krótko i długofalowe.

Warto podkreślić, że szkolenie HSE Health and Safety Leadership oraz poświadczający go certyfikat, który uzyskujesz po ukończeniu szkolenia, jest uznawany i doceniany na całym świecie. Ukończenie kursu będzie istotnym krokiem w Twojej karierze, otwierając szereg nowych możliwości na polu zawodowym.

NEBOSH HSE Health and Safety Leadership kurs – jak wygląda szkolenie i co trzeba o nim wiedzieć?

Stworzenie nowoczesnej kultury bezpieczeństwa w organizacji leży w obowiązku osób, które zarządzają daną firmą lub instytucją. Aby osiągnąć w tym zakresie wysokie standardy np. w dynamicznym środowisku biznesowym, liderzy muszą opanować kilka niezbędnych umiejętności i odpowiednio dostosować strategię rozwoju organizacji z uwzględnieniem przywództwa w bezpieczeństwie. Metody kursu HSE Health and Safety Leadership zostały opracowane w taki sposób, aby ułatwiać te zadania.

Kurs NEBOSH HSE Health and Safety Leadership zawiera interaktywne, prowokujące do myślenia treści, wpływające na procesy decyzyjne i późniejsze zachowania liderów w organizacjach. Oferuje wiele cennych wskazówek, dotyczących kluczowych obszarów, na których należy się skoncentrować w celu zapewnienia produktywności w organizacji, przewagi konkurencyjnej w zakresie bezpieczeństwa, utrzymania kadry oraz skutecznego zarządzania ryzykiem w wielu sytuacjach. Szkolenie ilustruje, w jaki sposób zachowania i obowiązki przywódców bezpośrednio wpływają na zarządzanie bezpieczeństwem pracy.

Całość dostępna jest w bardzo przystępnej, czytelnej formie. Kurs odbywa się na żywo przez aplikację Zoom. Przed jego rozpoczęciem warto wygospodarować trochę czasu na zapoznanie się z przygotowanymi materiałami. Samo szkolenie, kończące się egzaminem, trwa ok. 7 godzin. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymujesz certyfikat NEBOSH HSE Heath and Safety Leadership (HSL), ale to zdobyta wiedza oraz nowe spojrzenie na kilka aspektów zarządzania będą najważniejszym zasobem, wynikającym z ukończenia kursu.

Jednodniowy kurs obejmuje następujące tematy:

 • Co oznacza przywództwo w zakresie bezpieczeństwa
 • Moralne, prawne i finansowe powody dla dobrego przywództwa w zakresie Bezpieczeństwa
 • Powiązania między przywództwem w zakresie Bezpieczeństwa a kulturą
 • Różne style przywództwa
 • Jak ludzkie niepowodzenia (human failures) mogą wpłynąć na wydajność i kulturę
 • Model skutecznego przywództwa według HSE
 • Jak liderzy mogą budować efektywne relacje z pracownikami

W całości ONLINE

Szkolenie i egzamin będą odbywały się na żywo przez aplikację Zoom:

 • Kurs i egzamin: 7 godzin
 • Zapoznanie się z materiałami przed kursem: 3 godziny
 • Łączny czas: 10 godzin

Korzyści dla Ciebie

Uczestnictwo w kursie umożliwi Ci:

 • Pozytywny wpływ na kulturę Bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy
 • Zastosowanie modelu HSE dla efektywnego oraz skutecznego przywództwa w zakresie bezpieczeństwa
 • Przemyślenie oraz analizę własnego stylu przywództwa oraz określenie co może mieć wpływ na podejmowanie decyzji i późniejsze zachowania
 • Zrozumienie związku między skutecznym przywództwem w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa a osiągnięciem kulturowej doskonałości w zakresie bezpieczeństwa

Uzyskanie Certyfikatu

Twój egzamin będzie sprawdzany przez prowadzącego kurs. Za każdą część egzaminu możesz uzyskać zaliczenie lub brak zaliczenia. W przypadku braku zaliczenia prowadzący wskaże Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę w swojej pracy aby ją poprawić oraz przedstawić do ponownej oceny. 

Tutor

Jennet Arshimova

Managing Director (MD, IDip NEBOSH, Grad IOSH, OneWISH)

Jennet ma ponad 17-letnie międzynarodowe doświadczenie w zakresie kluczowych kompetencji w branży naftowej, energetycznej, produkcyjnej, budowlanej i HSE (dyplom NEBOSH, IOSH, Cambridge Behavioral Studies, Imperial College, Wielka Brytania).
Założycielka i Dyrektor Zarządzający NEW HSE, która w Polsce promuje najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, na podstawie współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami iorganizacjami zajmującymi się HSE.

Tutor

Włodzimierz Kaczmarzyk

MEng, MSc, DipNEBOSH, CMIOSH

Włodzimierz ma 17-letnie doświadczenie w obszarach bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska oraz zarządzania systemami, zajmując stanowiska zarówno techniczne, jak i kierownicze. 

Posiada doświadczenie korporacyjne w branżach silnie regulowanych i charakteryzujących się wysokim ryzykiem, w tym sektorze użyteczności publicznej, budownictwie, energii odnawialnej oraz gospodarce odpadami, zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii.

Włodzimierz jest członkiem IOSH (Institution of Occupational Safety and Health) na poziomie Chartered Member, co potwierdza jego kompetencje. Posiada kwalifikacje zarówno polskie, jak i brytyjskie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska, w tym NEBOSH Diploma.

Jak dołączyć do Kursu NEBOSH HSL?

Jeśli chcesz dołączyć do kursu NEBOSH HSL wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej:

Step 1

Booking Form/ Formularz zapisu

Uzupełnij, podpisz i wyślij do nas skan(lub wyraźne zdjęcia) formularza zapisu na adres biuro@newhse.pl

WAŻNE: Wpisz swój prywatny adres e-mail w formularzu! Zapory firmowe nie zawsze przepuszczają maile od NEBOSH

Step 2

Zakup Kurs

Wykonaj opłaty za kurs i egzamin zgodnie z informacją dostępną na stronie.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń lub napisz do naszego zespołu 🙂

Jeśli chcesz zapłacić w ratach lub Twoja firma płaci za kurs napisz na biuro@newhse.pl w celu ustalenia szczegółów płatności

Step 3

DOŁĄCZ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

Otrzymasz link do platformy e-lerningowej z całym szkoleniem, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

Price

NEBOSH HSE Certificate in Health and Safety Leadership Excellence

PLN1870,00
(zawiera 23% VAT)

Cena zawiera:

 • Interaktywne wirtualne warsztaty w czasie rzeczywistym
 • Kurs prowadzony przez wykładowcę, 1 dzień z egzaminem
 • Koszt egzaminu
  Opłata egzaminacyjna (57 GBP) jest przekazywana bezpośrednio do NEBOSH.
Dołącz teraz

Daty kursu

Data kursu Egzamin
8 maj 2024 w dniu kursu
10 września 2024
12 grudnia 2024