Bezpieczeństwo Behawioralne BBS

System BBS (Bezpieczeństwo Behawioralne) jest najbardziej popularnym i sprawdzonym sposobem zarządzania bezpieczeństwem, z którego korzystają firmy na całym świecie.

OCENA RYZYKA - RISK ASSESSMENT (w miejscu pracy)

Ocena Ryzyka operacyjnego (Prosimy nie mylić z oceną ryzyka zawodowego) w znaczącym stopniu poprawi element zarządzania ryzykiem w Państwa organizacji

Akademia HSE

3 miesiące intensywnej pracy przy wsparciu wykładowców! Jest to czas na rozwój, na poznanie nowej wiedzy, ale również na poznanie fantastycznych osób, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

NAJWYŻSZE STANDARDY HSE (dla firm)

Budowanie bezpiecznego systemu realizacji zadań, najwyższe standardy, profesjonalizm w działaniu, są kluczem do sukcesu, a także najlepszym certyfikatem oraz elementem budowy pozycji firmy w kraju i za granicą.

NEBOSH IGC

NEBOSH IGC gwarantuje wysoką wiedzę zawodową i może być wykorzystywany jako wstęp do zdobywania wyższych poziomów NEBOSH, a także do osiągania wielu sukcesów zawodowych na rynku międzynarodowym.

WARSZTAT BUDOWANIA KULTURY OH&S W FIRMIE (dla Top Managementu)

Czym jest Kultura Bezpieczeństwa a czym nie jest, filary budowania Kultury Bezpieczeństwa, zaangażowania oraz transformacja świadomości kadry zarządzającej i pracowników, jak zaangażować pracowników, jakie są korzyści.