Certyfikat NEBOSH HSE (H&S Leadership Excellence)- wzmacnianie Kultury Bezpieczeństwa w Miejscu Pracy

NEBOSH HSE Certificate in Health and Safety Leadership Excellence

Odkryj ścieżkę do silnego przywództwa w BHP!

Certyfikat NEBOSH HSE w zakresie doskonalenia Przywództa w BHP to niezbędna kwalifikacja przeznaczona dla liderów oraz osób aspirujących do roli lidera. Dla osób, które pragną zrozumieć wpływ swoich działań na bezpieczeństwo i zdrowie w ich organizacjach. Kurs ten daje uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do kształtowania pozytywnej kultury bezpieczeństwa. Zwiększenia efektywności ich przywództwa w zarządzaniu BHP.

Dla kogo jest kurs NEBOSH HSE?

Ta kwalifikacja jest idealna dla każdego, kto pełni funkcję lidera lub dąży do takiej roli. Która chce pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo i zdrowie w swoim miejscu pracy. Nie ma wymagań wstępnych, co sprawia, że jest dostępna dla szerokiego grona odbiorców, w tym osób bez doświadczenia w BHP.

Jakie korzyści wyniesiesz z tego kursu?

Dla uczestników:

  • Większe zrozumienie: Zdobędziesz wiedzę na temat tego, jak zachowania i decyzje liderów wpływają na wyniki w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia.
  • Rozwój umiejętności: Nauczysz się stosować efektywne style i strategie liderowania, które promują pozytywną kulturę bezpieczeństwa i zdrowia.
  • Podejmowanie decyzji: Zrozumiesz wpływ uprzedzeń, nawyków i przekonań na proces decyzyjny i dowiesz się, jak minimalizować te efekty.

Dla organizacji:

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy: Liderzy posiadający ten certyfikat przyczyniają się do tworzenia bezpieczniejszego środowiska pracy, zmniejszając wypadki i promując zdrowie.
  • Zgodność i wydajność: Poprawa umiejętności liderowania w zakresie BHP może prowadzić do lepszej zgodności z przepisami. A także zwiększonej ogólnej wydajności biznesowej.

Jak wygląda program nauczania i egzamin?

Program nauczania obejmuje szereg tematów niezbędnych dla efektywnego liderowania w dziedzinie BHP, w tym podstawy liderowania, zrozumienie ludzkiej porażki, style liderowania i strategie komunikacji. Egzamin odbywa się poprzez ćwiczenia refleksyjne podczas kursu, skupiając się na praktycznym zastosowaniu nauczonych zasad.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie dedykowanej NEBOSH HSL lub kontaktując się z naszym biurem pod adresem: biuro@newhse.pl.

Dodaj komentarz