Kurs NEBOSH IGC: Klucz do sukcesu w BHP/HSE

Międzynarodowy kurs NEBOSH IGC stał się jednym z najbardziej pożądanych certyfikatów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy na całym świecie. W 2019 roku posiadało go ponad 80,000 osób, a obecnie liczba ta wzrosła do ponad 170,000. Te imponujące liczby świadczą o ogromnym zaufaniu i uznaniu, jakie NEBOSH IGC zdobył na arenie międzynarodowej.

Kurs NEBOSH IGC

Dlaczego certyfikat NEBOSH IGC jest tak ceniony?

  • Wsparcie od globalnych gigantów: Firmy takie jak Maersk, Shell, BP, Skanska, Nestle i Dubai World Trade Centre ufają wartości i skuteczności modelu nauczania NEBOSH. Te prestiżowe organizacje wierzą, że wiedza przekazywana podczas kursu znacząco zmniejsza liczbę wypadków w miejscu pracy oraz poprawia morale pracowników.
  • Bezpośredni wpływ na karierę: Posiadanie certyfikatu NEBOSH IGC znacznie zwiększa szanse na zdobycie atrakcyjnej pozycji w dziedzinie HSE/OSH. To kwalifikacja, która otwiera drzwi do globalnych możliwości, oferując uznanie na całym świecie.
  • Idealny nie tylko dla liderów: Kurs NEBOSH IGC jest skierowany nie tylko do specjalistów ds. BHP, ale również do menedżerów, przełożonych i każdego, kto odpowiada za zarządzanie bezpieczeństwem w pracy. Kurs stanowi również doskonałą podstawę dla osób rozpoczynających swoją drogę w dziedzinie bezpieczeństwa. NEBOSH IGC dostarcza kompleksowej wiedzy, która umożliwia efektywne zarządzanie ryzykiem i promowanie kultury bezpieczeństwa.
  • Dostępność językowa: Kurs IGC został przetłumaczony na 7 języków. Partnerzy NEBOSH prowadzą zajęcia m.in. po angielsku, francusku i hiszpańsku. W naszym centrum kursy prowadzimy wyłącznie po angielsku. Nie jesteś pewien swojego poziomu angielskiego? Dla zainteresowanych dostępny jest fragment podręcznika, który można pobrać ze strony NEBOSH (link) po podaniu podstawowych danych kontaktowych. W swoich materiałach do kursu IGC, NEBOSH używa prostego języka, co ułatwia zrozumienie tematów i naukę. W naszym Learning Partner Centre 1074 z uwagi, że szkolenia prowadzimy w języku angielskim, możesz również poprosić o próbny test. Sprawdzimy, czy znasz angielski na tyle dobrze, żebyś mógł swobodnie podejść do kursu.

NEBOSH IGC to nie tylko certyfikat; to inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy. To Twój czas na rozwój – z NEBOSH IGC jakościowo zmienisz swoje miejsce pracy na lepsze. Sprawdź naszą ofertę na: https://newhse.pl/nebosh-igc/

Dodaj komentarz